BSK nikada ne otpisujte!

I kada su gotovo bili potonuli za sve, ponovo su se izdigli, i vratili u borbu. Trijumf u Čelincu na “Tukovima” ima višestruku korist za banjalučkog regionalca, osvojena su tri boda, i vraćena vjera da ova ekipa može izboriti opstanak.

Gosti pogađaju u 14.  minutu. Odličnu akciju po desnoj strani sa vrha šesnsnaesterca Zec pogađa u kontra ugao za 1:0.

Već poslije 25 minuta bilo je 0:2. Poslije kornera najviši u skoku je Radovan Perišić i glavom šalje loptu u mrežu Čađe.

Domaćin u nastavku meča dodaje gas, pokušava igrat na sve ili ništa. Spasojević u 55. minutu pogađa kazneni udarac, stišće domaćin, i kada se najmanje očekivalo sijevnula je još jedna kontra, Perišić izlazi sam ispred Čađe zaobilazi ga i pogađa za 1:3.

BSK ovim trijumfom sada ima osam bodova, četiri manje od Naprijeda i Lijevča, dok je Čelinac i dalje prilično visoko na šestoj poziciji sa 24 boda.

ČELINAC – BSK 1:3 (0:2)

Strijelci: 0:1 Zec (14), 0:2 Perišić (26), 1:2 Spasojević (55, penal), 1:3 Perišić (85). Stadion: “Tukovi”. Gledalaca: 100. Sudija: Dejan Smiljić. Pomoćnici: Nemanja Šestić i Igor Balać (svi iz Banjaluke). Delegat: Miloš Bandić (Banjaluka). Kontrolor: Nikola Crnadak (Laktaši). Žuti kartoni: Spasojević, Trivić, Radić (Čelinac), Zec (BSK).

Čelinac: Čađo, Rađenović, Amidžić (od 77. Trivić), Kuzmanović, Tomić, B. Knežević (od 46. Da. Knežević), Spasojević, De. Knežević, Kutić, Dubravac, Materić (od 73. Radić).

BSK: Ljubojević, Subić, Zec (od 90. Dubočanin), Trninić, Trivić, Đaković, Perišić (od 90. Gatarić), Velaja (od 86. Jokić), Damjanović, Šakotić, Simić.