Banjalučki “romantičari” savladali su vrlodobru ekipu Proletera iz Teslića sa 2:1, preokretom u drugom poluvremenu.

Gosti su poveli u 26. minutu preko Markovića, što je bio i rezultat prvog poluvremena. U nastavku, domaći stižu do izjednačenja u 76. minutu, kada je mrežu golmana Omerovića zatresao Trivan.

Gol, vrijedan tri boda, postigao je Maksimović sa “bijele tačke” u 88. minutu.

BSK – PROLETER 2:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Marković (26), 1:1 Trivan (76), 2:1 Maksimović (88, penal).

Stadion: FK “Krupa”. Gledalaca: 50. Sudija: Darko Vukojević (Doboj). Žuti kartoni: Milić, Trivan (BSK), Cocić, Đekanović, Miladić, Simić (Proleter).

BSK: Ratković, Jekić, Milić, Trninić, Jović (od 46. Milojević), Savić, Trivan,  Maksimović, Banjac, Dujaković, Damjanović (od 62. Bamburać). Trener: Marko Maksimović.

PROLETER: Omerović, Simić, Josipović, Cocić, Kuzmanović, Marković (od 49. Panić), MIladić, Osmić, Stojanović, Kovaljesko, Đekanović. Trener: nema.