U premijernoj utakmici 10. kola Područne lige Gradiška u Milosavcima pod svjetlošću reflektora Župa i Borac iz Šibovske podijeli su bodove odigravši neriješeno 1:1.

Sve je stalo u posljednjih nekoliko minuta! Gosti su poveli preko Uroša Kuzmanovića u 88. minutu, i kada se činilo da će bodovi krenuti za Prnjavor, Miloš Vasilić u posljednjim trenucima meča donosi izjednačenje u ovoj kvalitetnoj fudbalskoj predstavi.

Sa ovim bodom Župa je na tabeli “kajzerice” na petom mjestu sa 15 bodova, dok je Borac sedmi, ima 13 bodova.

ŽUPA – BORAC ŠIBOVSKA 1:1 (0:0)

Strijelci: 0:1 Kuzmanović (88), 1:1 Vasilić (90). Stadion: SC “Župa”. Gledalaca: 60. Sudija: Bojan Majdanac. Pomoćnici: Veljko Makitan i Momčilo Pavlović (svi iz Gradiške). Delegat: Mirko Kasagić (Gradiška). Žuti kartoni: Gajić, Kljunić, Duronjić i Kuzmanović (Borac Šibovska).

Župa: Mišanović, Đurić, Đ. Mihajlović (od 64. Miličević), Topalović, Dubočanin (od 46. Gligić), N. Mihajlović, Galić, Trivić, Novaković (od 57. Smiljanić), Mijatović, Vasilić.

Borac Šibovska: Debeljak, Kovačević, Đukić, Mandić, Supić, Janković, Domuz, Čajić (od 74. Duronjić), Kljunić, Kuzmanović, Gajić.