Duel između Sloge i Rudar Prijedora u okvoru 7. kola Prve lige RS završen je podjelom bodova (1:1), pa se može reći da ni jedna ekipa nije zadovoljna napustila “Luke”. Sloga jer još uvijek drži fenjer sa samo tri boda, i još uvijek bez pobjede, dok gosti iz Prijedora zaostaju sada tri boda za liderom iz Etno Sela Stanišić.

Domaćin je bio na dobrom putu da dođe do cijelog plijena, poveo je golom Jove Lukića u 38. minutu, ali stvari u egal vratio je Gavranović u 61, minutu, čime je i utakmica završena podjelom bodova 1:1.

SLOGA (D) – RUDAR PRIJEDOR 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 J. Lukić (38), 1:1 Gavranović (61). Stadion: “Luke”. Gledalaca: 100. Sudija: Stojan Vukota (Gradiška). Pomoćnici: Aleksandar Smiljanić (Laktaši) i Slaven Tatić (Srbac). Delegat: Željko Grbić (Banjaluka). Kontrolor: Siniša Janjić (Bijeljina). Žuti kartoni: Blagojević, Fočić, Matović, Radovanović (Sloga), Ćatić, Petrović, Pecelj (Rudar Prijedor).

Sloga (D): Matović, Janković (od 37. Radovanović), Hadžimujić, Mijić, Fočić (od 79. Lazić), J. Lukić, Gavrić, B. Lukić (od 90. Hozić), Blagojević, Pljevaljčić, Ristić.

Rudar Prijedor: Ne. Petrović, Ćatić, Lolić (od 46. Jandrić), Vojinović, Pekija (od 46. No. Petrović), Pecelj, Jaćimović, Gavranović (od 64. Vejnović), Popović, Marić, Davidović.