Dobra fudbalska predstava na Laušu i na kraju podjela bodova, iako je kotorvaroški regionalac dva puta imao vodstvo!

Sve zanimljivo u prvom poluvremenu stalo je u sedam minuta kada su pala tri pogotka u periodu između 27. i 35. minuta. Tepić je Mladosti donio vodstvo koje je trajalo samo tri minuta, jer je Stojčić u 31. minutu vratio stvari na egal, da bi Radivojević nekoliko trenutaka kasnije ponovo gostima donio rezultatsku prednost.

U nastavku meča domaćin agilniji, željan izjednačenja koje mu donosi talentovani 17-ogodišnjak David Galić lijepim pogotkom u 85. minutu.

Ovim remijem Lauš je ostao na drugoj poziciji sa 36 bodova, dok je Mladost na 11. poziciji sa 21 bodom na svom kontu.

LAUŠ – MLADOST (KV) 2:2 (1:2)

Strijelci: 0:1 Tepić (28), 1:1 Stojičić (31), 1:2 Radivojević (35), 2:2 Galić (85). Stadion: OFK Lauš. Gledalaca: 50. Sudija: Dejan Smiljić. Pomoćnici: Nikola Pećanac (oba iz Banjaluke) i Nebojša Čiča (Prijedor). Delegat: Milan Bulajić (Banjaluka). Žuti kartoni: Miljković, Vučić, Žutić (Lauš), Trifković, Kurušić (Mladost KV).

Lauš: Moconja, Vučić, Lakić, Žutić, Prtija, Nikolić (od 57. Galić), Bojić (od 67. Janković), Miljković, Stojičić (od 83. Rezniček), Cunjak, Dobraš.

Mladost (KV): Duraković, N. Hibić, Đukić, Vučenović, Da. Trifković, A. Hibić, Tepić, Stupar, Radivojević (od 61. De. Trifković), Mušanović (od 85. Kurušić), Avdić.