Derbi “bundeslige završen je bez pobjednika!

Šnjegotina – Rekreatvo 1:1, čime je tim iz Česme došao na korak do istorijskog rezultata i plasmana u viši rang takmičenja, regionalni Zapad.

Bila je to dobra utakmica, opravdala je epitet derbija, obje ekipe pored golova stvorili su još po nekoliko šansi, pa se čini da je i neriješen ishod nekako najrealniji, uz opasku da ova podjela plijena, i te kako ide na ruku izabranicima trenera Slađana Peulića, koji su uz poraz Spartaka istog dana, i definitivno na korak do titule.

Za domaćina je pogodio Dubravac u 40. minutu, poslije, čini se, nepotrebnog igranja rukom jednog od odbrambenih igrača Rekreativa. A, stvari na početak vratio je Marković u 70. minutu čime je postavljen i konačan rezultat ovog meča Šnjegotina – Rekreativo 1:1.

ŠNJEGOTINA – REKREATIVO 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Dubravac (40, penal), 1:1 Marković (70). Stadion: FK Šnjegotina, igrano bez publike. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš). Pomoćnici: Rajko Todorović (Čelinac) i Radoslav Ćetojević (Banjaluka). Delegat: Dejan Dedić (Banjaluka). Žuti kartoni: Vučić, Maletić (Šnjegotina), Vl. Petrović, Marković (Rekreativo).

Šnjegotina: Pejanović, Vindžanović, Matijašević, M. Vujičić, Vučić, Dubravac, Petković (od 75. Radujković), N. Vujičić, Popović, Janković (od 59. Kusić), Maletić (od 90. Gojković).

Rekreativo: Blagojević, Vl. Petrović (od 90. Nikolić), Al. Munjiza, Marković, Alj. Munjiza, Malić (od 73. Ve. Petrović), Mitrović (od 90. Kuzmić), Orašanin (od 46. Vranješ), Jokić (od 73. Đerić), Vulić, Tešić.