Radnik je upisao novu pobjedu i iskoristi kiks Laktaša i sada ima šest bodova prednosti. Bijeljinci nisu lako stigli do novih bodova protiv borbene Alfa Modriče.

Izgleda da su fudbaleri trenera Đurića već upisali bodove i prije utakmice, u kojoj su bili apsolutni favoriti, ali borbeni Modričani skupo su prodali svoju kožu.

Uspjeli su da svoju mrežu sačuvaju do 71. minutu, kada je iskusni Stjepanović pogodio za 1:0. Pobjedu je ovjerio “rezervista” Stevanović u 81. minutu.

Radnik je prvi sa 45 bodova, dok je Alfa Modriča pretposljednja sa 14 bodova. U narednom kolu, Radnik gostuje kod Kozare, a Modričani dočekuju Ljubić.

RADNIK – ALFA MODRIČA 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Stjepanović (71), 2:0 Stevanović (81).

Stadion: FK “Zvijezda 09” u Etno selu Stanišići, gledalaca: 200, sudija: Stefan Bokić (Bileća), pomoćnici: Strahinja Vuković i Slobodan Vukosav (oba Trebinje), delegat: Vladimir Dabić (Srbac), žuti karton: Serdar (Alfa Modriča).

RADNIK: Lakić, Josipović, Došlo (od 63. Stevanović), Stjepanović (od 74. Crepaldi), Cucin, Živković, Albijanić (od 63. Vasić), Perišić (od 87. Veljkić), Amidžić, Ristanović (od 87. Baštić), Gavrić. Trener: Velibor Đurić.

ALFA MODRIČA: Krnetić, Pljevaljčić, Jolović, Kušljić (o d87. Limić), Sedlar (od 70. Prljeta), Numanović, Trifković, Hasegava, Disubi, Karić, Marić (od 64. Šoškić). Trener: Joco Stokić.