Fudbaleri Radnika, poslije niza problema i brojnih peripetija, krenula je u novu sezonu sa pobjedom. U sjajnom ambijentu Gradskog stadiona, uz podršku 1.500 gledalaca, semberski klub savladao je Ljubić sa 2:0 i tako najavio bolje dane.

Nakon prvog poluvremena, mreže su mirovale, da bi potom izabranici trenera Đurića, za samo dva minuta slomili otpor ekipe iz Prnjavora. Najprije je mrežu golmana Badića zatresao Došlo u 57. minutu, da bi dva minuta kasnije u strijelce se upisao Živković, za konačnih 2:0.

RADNIK – LJUBIĆ 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Došlo (57), 2:0 Živković (59).

Stadion: “Gradski” u Bijeljini, gledalaca: 1.500, sudija: Vanja Ajder (Banja Luka), pomoćnici: Tomislav Gračanin (oba Banja Luka) i Branimir Đermanović (Čelinac), delegat: Milorad Pisić (Zvornik), kontrolor suđenja: Budimir Mihajlović (Zvornik). Kartona nije bilo.

RADNIK: Lakić, Nikić, Jokić, Došlo (od 86. Odžaklić), Vasić, Srećković (od 75. Lošić), Novak, Maksimović (od 59. Ananias), Živković , Rašević, Burazor (od 86. Milić). Trener: Velibor Đurić.

LJUBIĆ: Badić, Radaković, B. Žižak, Jagodić, Segić (od 46. Milanović), Subić (od 59. A. Žižak), Grahovac, Javorac, Bosnić (od 59. Jugović), Ćetojević (od 59. Čudić, od 75. Todorić), Bobić. Trener: Milan Stanivuković.