Prvi susret na pripremama fudbaleri Radnika odigrali su u Požegi protiv domaće Sloge i ostvarili pobjedu od 4:1.

Prvo poluvrijeme podsjetilo je na onu prepoznatljivu igru “plavih” iz prethodnog perioda. Igra kratkih pasova, preciznih dodavanja, dobra defanziva, odluka je igra Radnika u prvom delu susreta. Mrežu domaćina načeo je kapiten Đurić koji je odlično reagovao nakon dobre akcije svojih saigrača. Bilo je to u 22. minutu, a u 36.minutu Novaković dobro skače nakon kornera i postiže pogodak. U prvom dijelu još jednom Đurić pogađa za 3:0.

U nastavku trener Petrović je dao priliku i ostalim igračima a četvrti pogodak za Bijeljince djelo je Sušića. Gosti su uspjeli smanjiti u finišu susreta.
Treba reći da je Sloga ove sezone bila druga u Trećoj ligi Srbije, ali zbog finansijskih problema nisu ostvarili plasman u Drugu ligu.