Fudbaleri LJubića stigli su do druge vezane prvenstvene pobjede pošto su u okviru 21. kola m:tel Prve lige Republike Srpske savladali Slaviju iz Istočnog Sarajeva sa 5:0.

Prnjavorčani su od starta krenuli odlučni u namjeri da stignu do tri boda. Igrao se 11. minut kad je Aleksandar Žižak nakon jedne fine akcije doveo domaće u vođstvo. U 17. Segić je povisio na 2:0, da bi u 21. minuti nakon centaršuta Segića, Boris Žižak pogodio za 3:0. Dominaciju LJubića u prvom poluvremenu zaokružio je Aleksandar Žižak. U ulozi asistenta ponovo je Segić, koji centrira, a Žižak glavom kači loptu, koja završava u mreži gostiju. Na odmor se otišlo sa prednošću LJubića 4:0.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme, kazneni udarac za goste. Loptu na bijelu tačku namjestio je Bjeloš, ali je njegov udarac odbranio Knežević.
U 68. minuti viđena je možda i najljepša akcija na utakmici. Mat u tri poteza, Živković upošljava Aleksandra Žiška, ovaj prolazi po desnoj strani, upošljava Milanovića koji iako 18-godišnjak, manirom iskusnog strijelca trese mrežu gostiju za velikih, ali zasluženih 5:0.
Do kraja susreta mreže su mirovale, pa je LJubić na kontro upisao 26. bod, dok je Slavija ostala na 24.

Ljubić – Slavija 5:0 (4:0)

Strijelci: 1:0 A. Žižak (12), 2:0 Segić (17), 3:0 B. Žižak (21), 4:0 A. Žižak (39), 5:0 Milanović (68). Stadion: SC Siniša Peulić, igrano bez publike. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš). Pomoćnici: Dejan Stjepanović (Banjaluka) i Goran Ilinčić (Prijedor). Delegat: Jovica Đokić. Kontrolor: Dragan Bojanić (oba iz Bijeljine). Žuti kartoni: Komlenović, Radaković (Ljubić), Elak, Bojanić, Savić, Pušara (Slavija).

Ljubić: Knežević, Radaković, B. Žižak, Segić, Milanović (od 77. Mušić), A. Žižak (od 69. Jagodić), Jugović, Živković (od 83. Subić), Račić (od 46. Todorić), Komlenović (od 69. Jaćimović), Drača.

Slavija: Savić, Bogučanin (od 87. Dabić), Baban, D. Bjeloš (od 82. Kovačević), Drljević, Perović (od 82. Mitrić), N. Bjeloš (od 77. Avdalović), Ajkunić, Bojanić, Elak, Pušara (od 82. Škrba).