U ligi za prvaka, Podrinje je slavilo u Gradišci, golom Vučića u 74. minutu. U Derventi nije bilo pobjednika, ali ni golova. U toku je meč u Banja Luci, između bivših premijerligaša Borca i Drine.

U Ligi za opstanak, ni novi trener Šamčana, Dragan Savić, nije uspio da izbjegne poraz od Slavije od 1:3. Identičnim rezultatom slavili su i Mrkonjićani na gostovanju u Etno selu Stanišići. Prava goleada viđena je u Doboju. Fočaci su do 42. minute, preko iskusnog Šuke, vodili sa 0:2, da bi za samo dva minuta u finišu prvog dijela, primili dva gola. U nastavku, Sloga je bila bolja i zasluženo stigla do pobjede.

Liga za opstanak

Borac (Š) – Slavija 1:3 (Maksimović 55 – Stojanović 31, Milenković 42, Emerite 52),

Sloga – Sutjeska 6:3 (J. Lukić 43, Čupić 45, Bećarević 50, Vehabović 65, 87, Mahmutović 73 – Šuka 6, 42, Blagojević 86),

Zvijezda 09 – Sloboda 1:3 (Albijanić 86 – Stjepanović 21, 47, Malbašić 69).