Fudbaleri prnjavorskog Ljubića vezali su i petu utakmicu bez poraza, pošto su danas u okviru 23. kola Druge lige RS remizirali sa Jedinstvom, odigravši 0:0.

Nije se u Prnjavoru  igrala fudbalska ljepotica, nije bilo puno prilika, a i mreže su mirovale. Prvih 30 minuta susreta ponudilo je taktičko nadmudrivanje na sredini terena, a prva prilika viđena je u 31. minuti, kada su domaći pogodili stativu. Deset minuta kasnije nakon dobrog prodora po lijevoj strani, u šansi se našao Vasić, ali je njegov udarac ukrotio Đakušić. Igrao se 42. minuti kada su gosti imali najbolju priliku na utakmici. U prodoru je bio Milojević, Davidović ga ruši u kaznenom prostoru, a arbitar Puvača pokazuje na bijelu tačku. Loptu na jedanaest metara namjestio je kapiten gostiju Škorić, ali je pogodio stativu.

U drugih 45 minuta ništa vrijedno pomena, igralo se uglavnom između dva kaznena prostora, gosti su imali blagu terensku inicijativu, domaći su pokušavali na kontra napade, ali su mreže ostale netaknute.

LJUBIĆ – JEDINSTVO 0:0

Stadion: SC “Siniša Peulić. Gledalaca: 100. Sudija: Duško Puvača (Novi Grad). Pomoćnici: Bojan Žepina i Bojan Eremić (oba iz Prijedora). Delegat: Veljko Radovanović (Banjaluka). Kontrolor: Nikola Crnadak (Laktaši). Žuti kartoni: Davidović, Z. Kovačević, Mušinović, A. Žižak (Ljubić), Stanković, Malić (Jedinstvo).

Ljubić: Davidović, Z. Kovačević, S. Kovačević, Vasić, A. Žižak, B. Žižak, Mušinović, Grahovac, Petrović, Todorić (od 90. Simić), Žerebni (od 90. Prodanović).

Jedinstvo: Đakušić, Malić, Paspalj (od 72. Z. Sadiković), Stanković, Ilić (od 90. Hamzić), Pivač,  Ećimović, Škorić, Milojević, Nežić (od 80. Arežina), Lazić.