Na Gradskom stadionu “Velimir Sombolac” u Gradišci, Kozara i Slavija odigrali su bez golova (0:0).

Prve minute protiču u opreznoj igri oba protivnika. Kozara ima više loptu u nogama, a prvi pokušava Lolić u 11. minuti šutem sa ruba šesnaesterca koji zaustavlja Stevanović. Tri minuta kasnije najviši u skoku poslije kornera je Batar, ali lopta odlazi preko gola. Gosti iz Sarajeva orijentisani su na odbranu svog gola, i tek u 23. minuti dobar kontranapad Ajkunića koji centrira u šesnaesterac Kozare, ali je Modić na mjestu i hvata loptu. U 28. minuti pokušava Runić glavom nakon centaršuta Malbašića, ali je neprecizan. Samo minut kasnije ponovo Lolić isprobava šut, ali Stavanović i ovaj put izlazi kao pobjednik. U 39. minuti Malbašić se iznanada našoa sam pred istrčalim Stevanovićem, lobuje ga, ali lopta odlazi zamalo preko gola i mreže miruju do kraja poluvremena.

Krenula je Kozara još ofanzivnije na početku drugog poluvremena. Pokušava Eskić iz okreta u 48. minuti, ali je neprecizan. Minut kasnije, dobra prodor Petrovića, koji pronalazi Malbašića koji glavom spušta loptu za natrčalog Eskića, koji jako šutira sa nekih trinaest metara, ali lopta odlazi preko gola. Čvrsto se brane gosti, pokušava Kozara preko Petkovića, ali njegov šut odlazi preko gola. Mladi Beuk dva puta je u šansi, ali oba puta nedovoljno jako šutira, te Stevanović brani. Grčevito se brane gosti, posljednjih par minuta je opsada šesnaesterca Slavije, ali Batar, te Raspudić ne uspijevaju da pogode gol Slavije, te utakmica završava bez golova i pobjednika, 0-0.

U subotu 1. maja 2021. godine igraju se utakmice 26. kolo kola mtel: I lige Republike Srpske. Fudbaleri Kozare putuju u Doboj, gdje će im domaćin biti FK Sloga. Utakmica počinje u 16 i 30 časova.

KOZARA – SLAVIJA 0:0

Stadion: “Gradski stadion “Velimir Sombolac”, igra se bez publike, sudije: Nemanja Aleksić (Banjaluka), Željko Čelica (Kozarska Dubica) i Branimir Đermanović (Čelinac), delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica), kontrolor: Dejan Dabić (Vlasenica). Žuti kartoni: Borković (Kozara), Bojanić, Mitrić (Slavija).

Kozara: Modić, Borković (od 57. Beuk), Petrović, Raspudić, Hamzić, Lolić, Petković, Malbašić, Kisin (od 46. Eskić),   Batar, Runić.

Slavija: Stevanović, Baban, Popović (od 46. Bojanić), Babić, Arbinja (od 66. Bogučanin), Drljević, Perović, Ajkunić, Avdalović (od 83. Elek), Bjeloš (od 75. Mitrić), Pušara.