U drugom kolu “Lige za prvaka” Radnik je  je na Gradskom stadionu nokautirao ekipu Sarajeva pobijedivši rezultaom 1:0 i tako nastavio svoju uspiješnu proljetnu seriju!

Protiv velike četvorke iz 4 utakmice osvojeno je 8 bodova bez poraza. Zadržali su maksimalan učinak na svom terenu u proljeću i ukoliko zadrže trenutnu formu ni Evropa nije daleko. Sarajevo je nastavilo sa krizom.

Utakmicu  su dobro otvorili gosti i u prvih 15 minuta dvije prilike je propustio Velkoski. Radnik je prijetio kontrama. U 40 minutu Rahmanović pokušava, ali Lučić je na mijestu. U drugom dijelu gosti nastavljaju sa ofanzivom. Poslije slobodnog udarca Velkoski pronalazi Rahnamovića, ali Lučić je na mijestu.
U 54. minutu Bijeljinci vode! Srećković je bio na levoj strani malo iskosa ispred kaznenog prostora, odličuo je da centrira ali je lopta prevarilaPavlovića i završila u njegovom lijevom uglu. Poslije toga gosti kreću na sve ili ništa, a Radnik vreba prilike iz kontri, ali glavni cilj je bio da se sačuva gol. Bilo je još nekih poluprilika ali se rezultat nije promijenio za tri velika boda premijerligaša iz Semberije.
 RADNIK – SARAJEVO 1:0(0:0)
Strijelac: 1:0 Srećković (54). Stadion: Gradski. Gledalaca: 700.  Sudija:  Ermin Sivac (Zenica). Pomoćnici: Arnel Novalić (Doboj) i Dragan Keranović (Prijedor). Delegat:  Ferid Čovčić (Goražde). Kontrolor: Dragan Marić (Srbac). Žuti kartoni:Franić, Radović, Beširević, Vasić, Okić (Radnik), Rahmanović (Sarajevo).
Radnik: Lučić, Radović, Franić, Martinović,  Beširević, Vasić, Srećković, V. Đurić (od 73 . I. Hadžić), Glišić (od 65. Okić), Peco (od 82. Mekić), Hodžurda.
Sarajevo: Pavlović, Šavranac, Stanojević (od 77. Crepulja), Savić, Mujakić, Mustafić (od 68. Hodžić), Bekić, Rahmanović (od 69. Huseinović), Halilović, Kuzmanović, Velkoski.