U sjajnom ambijentu, pred oko 200 gledalaca, odigran je susret za apsolutnog šampiona Kvalitetne lige pionira FSP Semberija, Majevica i Birač, u Branjevu nadomak Zvornika, između istoimene ekipe i Omladinca iz Potočara.

Nakon velike borbe, meč je, u regularnom dijelu završen neriješeno 1:1, a taj rezultat je ostao i nakon produžetka. U penal lutriji, bolja je bila ekipa Omladinca i sasvim zasluženo postala šampion.

Inače, Branjevo je stiglo do vođstva, nakon odličnog slobodnog udarca, koji je izveo Andrej Gavrić u 25. minutu, a gosti iz Potočara uspijevaju da stignu do izjednačenja preko Marka Nikolića, samo tri minute kasnije.

Novi šampioni Kvalitetne lige pionira FSP Semberija, Majevica i Birač su pioniri FK “Omladinac” iz Potočara: Mihajlo Tadić, Mihailo Milovanović, Dušan Lazić, Mihajlo Stanković-Ilić, Vladimir Tadić, Nemanja Zimonjić, Marko Nikolić, Nenad Gajić, Aleksandar Vuković (Marko Mihajlović), Nemanja Marčeta, Nikola Marčeta (Slobodan Novaković). Treneri: Velimir Marić i Radivoje Đurić.

BRANJEVO – OMLADINAC 1:1 (1:1), penalima 4:5

Strijelci: 1:0 Gavrić (25), 1:1 Nikolić (28).

Stadion: FK “Branjevo” u Branjevu, gledalaca: 200, sudija: Boško Lazić (Zvornik).