Da su u Radovanu Perišiću, dojučarašnjem omladincu Borca dobili veliko pojačanje u BSK-u, vidjelo se i na prijateljskoj utakmici sa Karanovcem, u kojoj je mladi napadač postigao oba pogotka za svoj tim. BSK – Karanovac 2:0, u meču koji je igran u Krupi na Vrbasu, i koji je za oba sastava bio generalna proba pred nastavak sezone, u kojoj će “romatičari s Čaira” boriti se za opstanak na drugoligaškom Zapadu, dok će Karanovac jurišati na tron regionalnog zapada.

U prvom poluvremena BSK je bio bolji i konkretniji, a poveo je pogotkom Perišića kada je na fenomenalan način lobovao golmana Karanovca. U nastavku izabranici trenera Ranka Stanarevića imali su terensku inicijativu, ali je sijevnula kontra, i Perišić je ovaj put “lijevicom” postavio konačan rezultat 2:0.

BSK startuje u petak utakmicom sa Slogom iz Srpca, dok će Karanovac na teren protiv Ljevča, koji će biti veliki derbi regionalnog Zapada.