Iako je osvojio posljednje mjesto sa Rudar Prijedorom, Perica Ognjenović pobrao je simpatija fudbalske javnosti na ovim prostorima, i nakon odiseje podno Kozare, slijedi ona na “Lukama”!
Naime, prema informacijama našeg portala, aktuelni trener Sloge Nedim Jusufbegović neće nastaviti posao u Doboju. Njegova misija na “Lukama” završena je opstankom u Premijer ligi BiH, a već ranije rukovodstvo Sloge dogovorilo je sa Pericom, ukoliko njegov klub ispadne, da on povede Dobojlije u novu sezonu.
Promocija Ognjenovića na “Lukama” očekuje se u narednih nekoliko dana, a tada će biti poznato hoće li i dio španske legije krenuti put Doboja iz Prijedora….

REZON O PUŠTANJU BORCU SVAKU UTAKMICU JE NEREALAN.
NEMORAJU PUŠTATI, VELEŽU,ŠIROKOM,ŽELJI SARAJEVU PA IH SVI TAMBURAJU.
LP.SRPSKO SARAJEVO
Cirkus klubova se nastavlja u PL. Perica u Slogu a Maksimović u Radnik.. znaci opet maximqlan broj bodova Borcu od njih.. jadno i žalosno da se takvi poltroni postavljaju za trenere klubova i igraju namjestene utakmice s Borcem jadni igrači moraju slušati naredbe..
ае искмечи се фино и одлепршај са ове странице, назад у свој 23% калифат, конвертитска наказо… ти си та паметна глава иначе, чим знаш шта је намјештено. Мора да си био у њиховим свлачионицама када су се издавале те наводне “наредбе”, чим пишеш овако… као да си био тик уз фудбалере Рудара или Радника у том тренутку. Занимљиво је видјети како су се “борци за поштен и праведан бх. фудбал” пробудили тек када је Србин сјео на чело фсбих, заиста. Гдје су били ти људи када је елведин бегић намјештао силне шампионске титуле сарајеву и жељезничару, док су којекакви олимпици и слични фудбалски “великани” освајали купове и излазили у Европу, само да би сви они испадали заједно већ у првом претколу? Да чујем?
Hocete se i usreciti, dovesce brdo svojih SPANACA Slogu ce uvesti i debeli minus, kukace na teren !!!!!!!!!
Sada će španska kolonija da se preseli u Doboj,jadni smo ga mi.