Po izuzetno sparnom i toplom vremenu koje je otežavalo još bolju igru obje ekipe, u Tesliću je viđena dobra fudbalska predstava, i na kraju minimalna pobjeda Proletera nad Jedinstvom (1:0). Ovim trijumfom tim s “Radolinke” zadržao je još kakve takve šanse za višim rangom, iako mora čekati kikseve vodećih ekipa.

Trenutak odluke dogodio se u 14. minutu kada je kapiten Panić više srećno nego spretno pogodio mrežu Vasića, za ispostaviće se kasnije i konačan rezultat ovog meča. Do kraja poluvremena gosti iz Žeravice dva puta su ozbiljno zaprijetili, ali promjene rezultata nije bilo. U nastavku Proleter konkretniji, ređaju se prilike, od kojih treba izdvojiti onu Markovićevu, zatim Mahmutovićevu, koji je bio oči u oči sa Vasićem koji je iz toga duela izašao kao pobjednik.

PROLETER – JEDINSTVO 1:0 (1:0)

Strijelac: 1:0 Panić (14). Stadion: Radolinka. Gledalaca: 200. Sudija: Dario Antić (Modriča). Pomoćnici: Darko Vukojević (Doboj) i Nenad Vujić (Modriča). Delegat: Saša Komar (Doboj). Žuti kartoni: Kovljen, Nikolić (Proleter), Lazić (Jedinstvo).

Proleter: Hodžić, Đekanović, Limić, Nikolić, Marković (od 90. Milivojević), Panić, Travančić, Mahmutović (od 83. Stojčinović), Miladić, Radonjić, Kovljen.

Jedinstvo: Vasić, Lazić, Ostojić, Paspalj, Behara, Ećimović, Perić (od 90. Hamzić), Makitan, Zekonja, Milaković (od 90. Spremo), Sanjicki.