U okviru 3. kola u ” Ligi za prvaka”  već novi premijerligaš Borac bio je gost Podrinja u Janji.
Gosti su bili favoriti ali su preko Semberije “prošli kroz iglene uši” pobijedivši sa mršavih 1:0 golom Milutinovića u 82. minutu. Domaćin je pružio dobar otpor, ali je poklekao u finišu susreta. Utakmica fer i korektna sa nekoliko prilika na obje strane, ali bez realizacije. Mora se priznati da se od banjalučana očekivalo više. I kod njih je prisutna euforija poslije ulazka u Premijer ligu BiH, dok je Podrinje svoj cilj ostvarilo samim plasmanom u “Ligu za prvaka”, pa do kraja sezone mogu igrati rasterećeno.
PODRINJE – BORAC (BL) 0:1 (0:0)
Strijelac: 0:1 Milutinović (82). Stadion: Podrinja. Gledalaca: 150. Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor). Pomoćnici: Davor Maksimović i Milan Todorović (Doboj). Delegat:  Milorad Pisić (Zvornik). Kontrolor: Goran Muharemović (Istočno Sarajevo). Žuti kartoni: Zekić (Podrinje), Danilović, Dujaković, Ziljkić (Borac). Crveni karton: Almedin Ziljkić (Borac) u 57. minutu.
Podrinje:  Avramović, Mandić, Zekić (od 53. Rakić), Klasanović, Došlo, Đokić (od 65. Soldatović), Vujić, Hadžić, Arnautović, Mulamustafić, Guzijan (od 53. Musić).
Borac (BL): Topalović, Kujundžić, Kajkut (od 59. Aničić), Danilović, Milutinović, Dujaković, Vranješ, Runić, Janičić (od 21. Radulović), Ziljkić, Lekanić.