U poslednjoj utakmici 2. kola bundesligaškog karavana OFK Banjaluka 2017 dočekala je u “Rosuljama” na stadionu Krajine ekipu Omaldinca. Gosti iz Lazareva bili su nemilosrdni, slavivši kod novoosnovanog kluba čak sa 5:0. Sve je bilo riješeno samo za osam minuta, u rasponu od 18. do 26 minuta, kada je Omaldinac čak četiri puta zatresao mrežu Malića.

Ovim trijumfom Omladinac se popeo na prvo mjesto Područne lige Banjaluka sa šst bodova i gol razlikom 11:0, dok je Banjaluka na začelju sa dva poraza.

OFK BANJALUKA 2017 – OMLADINAC 0:5 (0:4)

Strijelci: 0:1 Zubović (18), 0:2 Mrđa (19, autogol), 0:3 Javor (23), 0:4 Ćulum (26), 0:5 Đukić (76). Stadion: “Rosulje”. Gledalaca: 50. Sudija: Stefan Piljagić. Pomoćnici: Igor Ducanović i Rajko Todorović. Delegat: Siniša Račić. Žuti kartoni: Šulić, Lukajić (OFK Banjaluka 2017), Malić, Šipragić (Omladinac).

OFK Banjaluka 2017: Malić, Radun, Mrđa, Knežević, De. Mihajlović (od 27. Da. Mihajlović), Kalaš (od 46. Janković), Kežić, Lukajić, Šulić, V. Mihajlović, Bosnić (od 46. Budić).

Omladinac: Plavšić, Petković, Zubović (od 46. Šipragić), Malić (od 59. Đukić), Todorić, Javor (od 46. Manojlović), Milosavac, Erak, Ćulum, Blažić, Kudra.