U posljednjoj utakmici 12. kola Prve lige Republike Srpske, fudbaleri Omarske i Radnika podijelili su bodove odigravši 1:1.

Gosti su prvi došli do prednosti preko Došle koji je pogodio mrežu Jokića u 41. minutu, a domaćin je samo četiri minuta propustio kolosalnu priliku za poravanjem. Golman Radnika Lakić odbranio je jedanaesterac Darku Romaniću!

Ipak, u nastavku meča ttalna ofanziva domaćina urodila je plodom, kada je kapiten Vldan Anđić konačno probio bedem ispred gola Radnika donijevši toliko željeno poravnanje na 1:1 u 71. minutu.

Omarska je i dalje na tabeli ostala pretposljednja 17-a, ali sada ima devet bodova, koliko i poziciju bolje plasirani Tekstilac. Radnik je došao do 21. boda i zauzima sedmu poziciju, ali ima i meč manje.

OMARSKA – RADNIK 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Došlo (41), 1:1 Anđić (71). Stadion: FK Omarska. Gledalaca: 500. Sudija: Milan Simić (Krupa na Vrbasu). Pomoćnici: Gojko Crnobrnja (Banjaluka) i Rajko Todorović (Čelinac). Delegat: Veljko Radovanović (Banjaluka). Kontrolor: Dado Petrović (Brod). Žuti kartoni: Panić, Grahovac, Šunić, Anđić, Lajić (Omarska), Gavrić, Došlo (Radnik).

Omarska: Jokić, B. Romanić, Da. Romanić (od 59. Gavranović), Panić (od 81. Krecelj), Grahovac, Anđić, Stojnić, Jaćimović, Banović, Lajić, Šunić (od 90. Jovičić).

Radnik: Lakić, Maletić (od 82. Odžaklić), Živković, Jokić, Došlo, Vasić, Srećković, Maksimović (od 67. Kovačević), Kasalović, Burazor, Gavrić (od 88. Manojlović).