Derbi na “Predgrađu” završen je bez pobjednika, ali i bez golova! Na kraju Željezničar Sport team – Radnik 0:0. Tvrda, ne tako lijepa utakmica, previše nervozna, jer važnost i najave učinile su svoje, pa malobrojni gledaoci nisu mogli uživati, onako kako se to očekivalo. Domaćina je svakako poremetila i povreda Malića, koji je u 16. minutu morao izaći iz igre, pa je Radnik do kraja prvog poluvremena bio konkretniji, ali samo sa jednom prilikom pred Tamindžijinim golom, ali bez realizacije. U nastavku još čvršća utakmica, i na kraju nekako i očekivano po viđenom, podjela plijena.

Radnik je ovim remijem došao do 26. boda, ali je lidersku poziciju prepustio Laktašima, dok je Željo ostao u vrhu, ima 22 boda.

ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM – RADNIK 0:0

Stadion: “Predgrađe”. Gledalaca: 100. Sudija: Marko Maksimović (Modriča). Pomoćnici: Dragan Keranović i Goran Ilinčić (oba iz Prijedora). Delegat: Mirko Duvnjak (Rogatica). Kontrolor: Dalibor Škrbić (Gradiška). Žuti kartoni: Đogić, Bilal, Popara (Željezničar ST), Amidžić (Radnik).

Željezničar Sport team: Tamindžija, Čolić, Sladojević, Blanuša, Đogić, Bilal, Šuput (od 70. Kerezović), Vinjtoni, Malić (od 16. Kalabić), Jević, Popara.

Radnik: Lakić, Janjić, Kruz (od 84. Matković), Maksimović (od 46. Vasić), Santrač (od 66. Boampong), Kačarević, Albijanić, Perišić, Amidžić, Lalić (od 66. Abdulafatai), Ristanović.