U odgođenoj  utakmici drugoligaškog istoka ekipa Sloge Junajted iz Bijeljine gostovala je u Nevesinju kod Veleža. Ostvarena je minimalna ali vrijedna pobijeda rezultatom 1:0 (0:0). Strijelac jedinog gola bio je Dragiša Antunović u 53 minutu.

Odigrali smo dobro, ali i da je domaćin trijumfovao ne bi bilo nezasluženo. Dobro smo počeli ovu sezonu sa dvije pobijede i tako želimo nastaviti – rekao je predsjednik kluba Boško Kojić.

VELEŽ – SLOGA JUNAJTED 0:1 (0:0)

Stijrelac: 0:1 Antunović (53). Stadion: FK Velež. Gledalaca: 100. Sudija: Marko Domazet (Istočno Sarajevo). Žuti kartoni: Grujičić, Prodanović, Radulović, Kilibarda (Velež),   Mitrović, Veličković, Marić, Jović, Ostojić  (Sloga Junajted). Crveni  karton: Ivica Tonković (Sloga Junajted) u 90. minutu.

Velež:  Kilibarda, Petković, Šiljegović, Prodanović, Kovačević  (od 70. Grubačić), Bratić, Drašković, Milidrag, Šarac, Radulović, Grujičić.

Sloga Junajted: Avramović, Delibašić (od 79. Mičić), Jović, Pavlović, Ostojić, Tonković, Antunović, Mitrović, Veličković, Stevanović, Marić.