Kakva utakmica u Vranjaku i na kraju pobjeda domaćeg tima protiv Mladosti iz Donje Slatine sa 1:0! Utakmicu je obilježio veoma nesigurni arbitar Bojan Vujanović koji je pokazao čak pet crvenih kartona! Tri domaćim fudbalerima, i dva gostim, a raritet može biti i posjeta u popularnom “kavezu”, jer na tribinama se okupilo preko 500 gledalaca, što je najveća brojka ovog vikenda na svim terenima Srpske.

Vranjak je do pobjede došao u 80. minutu, kada je na terenu imao dva igrača manje. Spasoje Savkić idealno je “gurnuo” loptu između dva stopera Mladosti, Demonjić je pobjegao Limiću i Mićiću i pogodio za velika tri boda i  erupciju oduševljenja u “Cage”-u!!! I prije toga pogotka domaćin je bio bolji, ispromašivali su se Demonjić, Siniša Sarkić, Ljubiša Sarkić, Pejić…

Ovim trijumfom Vranjak je na 11. poziciji na drugoligaškom Zapadu sa 22 boda, dok je Mladost ostala na petoj poziciji sa 28 bodova an svom kontu.

VRANJAK – MLADOST (DS) 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Demonjić (80). Stadion: SC Vranjak. Gledalaca: 500. Sudija: Bojan Vujanović. Pomoćnici: Dragan Kesić i Branislav Zvijerac. Delegat: Dragan Aleksić (Srbac). Kontrolor: Ratko Kunić (Banjaluka). Žuti kartoni: Mikelini, Demonjić, S. Sarkić, Damjanović (Vranjak), Mišić, Perić, Miličević, Jović, Mićić (Mladost).  Crveni kartoni: Nikola Mikelini (Vranjak) u 40. minutu, Milan Trepić (Vranjak) u 40. minutu, Dejan Savić (Vranjak) u 90. minutu, Elvis Huseinagić (Mladost) u 40. minutu, Đorđe Jović (Mladost) u 85. minutu.

Vranjak: Stjepanović, Ristić, Janković, Trepić, Petrović, Demonjić, S. Sarkić (od 75. Savkić), Pejić (od 90. Spasojević), Mikelini, Lj. Sarkić, Damjanović (od 46. Đurić).

Mladost (DS): Lukanović, Paležnica (od 62. Jović), Huseinagić, Rudan, Hasić, Limić, Mišić (od 46. Petruljević), Bojić, Džafić, Perić (od 87. Petruljević), Mićić.