Nema Brda u Kotor Varošu! Barem, ne onog fudbalskog. Fudbaleri Mladosti savladali su tim iz Prijedora s (2:0) i tako osvojili i 13. bod od mogućih 15 u poslednjih pet utakmica.

Sve je bilo odlučeno u prvih pola sata. Već u 16. minutu Kršić je prošao po lijevoj strani, povratna lopta prema Radivojeviću koji nečekajući ni trenutka iz prve šutira i pogađa rašlje Vidovićevog gola! Gol kakav odavno nije viđen u Kotor Varošu! A drugi u 27. minutu bio je još ljepši! Nakon brojnih preciznih pasova domaćih fudbalera, Kršić sa 18 metara pogađa malu mrežicu za 2:0! Samo dva minuta kasnije strijelac prvog gola Benjamin Radivojević zbog psovke upućene arbitru Jeliću, je morao svlačionicu. Iako su igrali više od jednog sata sa igračem manje, Mladost se organizovano branila, i mirno privela meč kraju za nastavak niza i preuzimanje pete pozicije na regionalnom zapadu.

MLADOST (KV) – BRDO 2:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Radivojević (16), 2:0 Kršić (27). Stadion: Mladosti u Kotor Varošu. Gledalaca: 200. Sudija: Slaven Jelić (Teslić). Pomoćnici: Nikola Tadić (Banjaluka) i Vladan Todorović (Čelinac). Delegat: Željko Rodić (Kozarska Dubica). Žuti kartoni: Hadžiselimović, Kršić (Mladost). Crveni karton: Benjamin Radivojević (Mladost) u 29. minutu.

Mladost (KV): Kutić, Trifković (od 85. Đurić), Bašić (od 88.Đurić), Tepić, Janković, Hadžiselimović, Kršić, Radivojević, Mušanović (od 78. Đukanović), Đukić, Stupar.

Brdo: Vidović, Mešić (od 80. Kadirić), Harambašić (od 88. Čaušević), Karupović, Pašić, A. Kaltak, Brkić, Merdanović, Ljeljak, H.  Kaltak, Ibričić.