Najslađe su pobjede ostvarene u posljednjim trenucima meča, a jednu takvu ostvario je Naprijed u Kozaruši, savladavši Bratstvo (0:1) pogotkom Ivana Brkića u 90. minutu iz kaznenog udarca, u meču 19. kola na regionalnom Zapadu!

Ovim trijumfom Naprijed je ostao na drugoj poziciji iza lidera Plamena, koji ima bod više, pa se tako trka za šampionom i novim putnikom na drugoligaški Zapad nastavlja i dalje.

Trener Nebojša Anđelić morao je biti zadovoljan ostvarenim, prije svega sa tri boda.

-Još jedno teško gostovanje iza nas na kojem smo tri boda osvojili u samom finišu utakmice. Promašili smo u prvom poluvremenu 4-5 pravih šansi, lopta je hodala po prečki, stativi te odlični golman domaćina Čaušević je fantastično reagovao dva puta. Čestitam svojim igračima na pobjedi, a mi se okrećemo narednom protivniku i derbi utakmici protiv Lijevča u koju ulazimo puni samopouzdanja i želje da i tu prepreku preskočimo te osvojimo nova tri boda -naglasio je Anđelić.