Odogođena utakmica 18. kola na regionalnom Zapadu između Mladosti i Naprijeda odigrana u Kotor Varošu pripala je gostima iz Banjaluke!

Tako je Naprijed jedini tim na Zapadu koji je ostvario 100 odstotan učinak ovog proljeća, četiri utakmice, četiri pobjede.

Trenutak odluke dogodio se u 39. minutu kada je Knežević na asistenciju Ilića pogodio mrežu Kutića za ispostaviće se kasnije, konačnih 0:1.

Obje ekipe gotovo cijelu utakmicu igrale su sa 10 igrača n terenu, jer zbog obostranog udaranja već u 14. minutu na prijevremeno tuširanje morali su Nemanja Stupar iz domaće ekipe, Nemanja Todorović iz Naprijeda.

Naprijed je ovim trijumfom probio se na petu poziciju sa 29 bodova, koliko imaju i četveroplasirani Kladari, dok je Mladost dvije pozicije lošija, sa 25 bodova.

MLADOST (KV) – NAPRIJED 0:1 (0:1)

Strijelac: 0:1 Knežević (39). Stadion: FK Mladost. Gledalaca: 100. Sudija:  Bojan Aničić (Laktaši). Pomoćnici: Bojan Jelić (Teslić) i Igor Balać (Banjaluka). Delegat: Petar Krajišnik (Prijedor). Žuti kartoni: Đaković, Hadžiselimović, Kutić (Mladost), Bajić, Vasiljević (Naprijed). Crveni kartoni: Nemanja Stupar  (Mladost) u 14. minutu, Nemanja Todorović (Naprijed) u 14. minutu.

Mladost (KV): Kutić, Žarić, Đurić (od 85. Tovilović), Hadžiselimović, M. Tepić, A. Tepić, Đaković, Radivojević (od 87. Muždekić), Mušanović, Đukić, Stupar.

Naprijed: Bajić, Lakić, Ćurković, Knežević, Miletić, Sabljić (od 75. Jotanović), Ilić, Diljević, Trivić (od 83. Đurđić), Todorović, Vasiljević.