Lider drugoligaškog zapada nema namjeru da stane! U derbiju 18. kola fudbaleri Naprijeda savladali su Crni vrh (2:0) i tako se odvojili na tabeli. Sada izabranici trenera Nebojše Anđelića imaju 43 boda, čak sedam više od prvog pratioca, trnske Sloge, a devet od rivala kojeg su savladali i tako im se revanširli za jedini poraz u sezoni, doživljen jesenas.

Tvrda teška, utakmica, sa dosta kartona, žutih i crvenih, a goste je otvorio mladi Marko Bundalo u 42. minutu. Sve dileme oko pobjednika riješio je Kremenović u 63. minutu.

Zadovoljan je bio i trener naprijeda Nebojša Anđelić:

NAPRIJED – CRNI VRH 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Bundalo (42), 2:0 Kremenović (63). Stadion: FK Naprijed. Gledalaca: 300. Sudija: Nemanja Davidović. Pomoćnici: Nemanja Petrović (oba iz Prijedora) i Radomir Petković (Banjaluka). Delegat: Stevo Stupar (Doboj). Kontrolor: Milan Tadić (Doboj). Žuti kartoni: Kremenović, Dragoljić, Bojinović (Naprijed), Račić, Arežina, Subić (Crni vrh). Crveni kartoni: Nenad Ljubičić (Naprijed) u 64. minutu, Ognjen Savičić (Crni vrh) u 82. minutu.

Naprijed: Dobrijević, Radić, Miladinović, Bundalo, Ljubičić, Hadžić, Radoja, Šupić, Kremenović, Dragoljić, Janjić.

Crni vrh: Račić, Savičić, Šavija, Damjanić, Grujić, Ćpćkalo, Arežina, Kukić, Petrović, Grabovac, Vukosavljević.