U FK Vrbas iz Banjaluke, iako je sezona na “bundesligaškim” terenima još na pauzi, ništa ne prepuštaju slučaju! Agilna uprava na čelu sa Ljubišom Bosančićem zadala je sebi, ali i svima ostalima zadatak da se infrastruktura “zategne”, koliko je to naravno u moći ovako malih klubova. Postavljene su i prve stolice na stadionu u Šeheru, pa će publika imati sav komfor, uz atraktivni lokal koji je ne tako davno počeo da radi na samoj obali uz stadion.
Pored toga, treba naglasati da FK Vrbas, uz Gradski stadion, ima ubjedjivo najbolji travnati teren na banjalučkoj regiji, na koji su u klubu svi ponosni.
-Pokušavamo stalno nešto osposobiti, ponoviti se, ide dosta teško, ali nema predaje. Naša deviza je da klub mora funkcionisati i da čekamo neka bolja vremena da “ekplodiramo”, naravno u pozitivnom smislu. Imamo blizu 50 dječaka, i u bliskoj budućnosti želimo da okosnicu seniorskog tima čine upravo ti klinci – poručio je Ljubiša Bosančić, predsjednik FK Vrbas.
A za klince stigla je i nova oprema, pa sada sa mnogo više elana mogu ispunjavati svoje obaveze. Vrbas i dalje teče, pa i fudbalski…..

Bosančić hm 🤔