Čelinac je u okviru 10. kola na regionalnom Zapadu savladao Slogu iz Rakelića sa 5:1, i tako napravio prodor iz donjeg dijela tabele. “Čelsi” je od prvog do poslednjeg minuta dominirao utakmicom i gostima iz Rakelića nije ostavio ni gram nade da bi se iz Čelinca mogli vratiti sa povoljnijim rezultatom.

Seriju golova je otvorio Spasojević već u petom minutu, a onda su Gojković i Džombić još po dva puta savladali Unijata, dok je počasni gol za Slogu postigao Objedović sa 11 metara.

ČELINAC – SLOGA RAKELIĆI 5:1

Strijelci: 1:0 Spasojević (5), 2:0 Gojković (18), 3:0 Džombić (21), 4:0 Džombić (58), 4:1 Objedović (76, penal), 5:1 Gojković (85). Stadion: “Tukovi”. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Aničić (Laktaši). Pomoćnici: Živko Marković i Aranđel Milišići (oba iz Banjaluke). Delegat: Branko Stojnić (Banjaluka). Žuti kartoni: Spasojević (Čelinac), Stanković (Sloga).

Čelinac: Milanović, Rađenović, V. Dragojević, Kutić, Radić (od 59. A. Dragojević), Tomić, P. Ilić (od 50. M. Ilić), Džombić (od 68. Popović), Spasojević, Gojković, Materić.

Sloga Rakelići: Unijat, Kecman, Objedović, Brdar, Tadić, Stanković, Dragić, B. Tambić (od 70. Bujić), Radanović (od 64. D. Tambić), Čačić, Torbica.