Odlična utakmica na „Predgrađu“. Silno oslabljeni Željo savladao je Podrinje sa 2:1 i tako zakomplikovao borbu za pozicijom broj 6 koja vodi u „Ligu za prvaka“.

U prvom poluvremenu gosti iz Janje bili su bolji, opasniji, a poveli su u 23. minutu. Jedan bezopasan centaršut dobro je ispratio Vujić koji se prikrao u petarac domaćina, i rutinski matirao Avdukića.

Međutim, Avdukić je sa nekoliko odličnih intervencija spriječio Podrinje da do poluvremena ima mnogo ubjedljiviju prednost zaustavljajući udarce Došle i Karjaševića.

U nastavku druga slika na terenu! Krunić je uzeo stvari u svoje ruke (noge). Već u 50. minutu u prodoru je mladi Ružičić, kojeg zaustavljaju na nepropisan način, a odlični sudija Drinić pokazuje na bijelu tačku. Krunić uzima loptu, jak udarac, ali neprecizan, odlazi preko gola, ostaje 0:1!

Ipak, majstor ostaje majstor i u 50. minutu prvo donosi izjednačenje, a potom i u 73. minutu vodstvo, koje je u konačnici bilo dovoljno za velika tri boda. Tako je „Predgrađe“ još uvijek ostalo netaknuto u prvoligaškoj konkurenciji…..

ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM – PODRINJE 2:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Vujić (23), 1:1 Krunić (55), 2:1 Krunić (73). Stadion: „Predgrađe“. Gledalaca: 200. Sudija: Velimir Drinić (Modriča). Pomoćnici: Đorđe Grubačić (Istočno Sarajevo) i Davor Vukašinović (Rogatica). Delegat: Jovica Đokić (Bijeljina). Kontrolor: Duško Pekija (Prijedor). Žuti kartoni: Krunić, Čolić (Željezničar Sport Team), Berbić, Hadžić, Vuković (Podrinje).

Željezničar Sport Team: Avdukić, Čolić, Kuprešak, Jovandić, Knežević, Ružičić, Krunić, Jokanović, Petković, Bilal, Kuzmanović.

Podrinje: Đurić, Berbić, Jusufović, Mulamustafić, Đokić, Vujić, Hadžić (od 66. Vuković), Arnautović (od 75. Redžić), Božić, Došlo, Karjašević (od 80. Barjaktarević).