Odlična fudbalska predstava viđena je u Kakmužu, domaćin je poveo, pa gost preokrenuo ali se na kraju morao zadovoljiti samo bodom.  Ozren – Laktši na kraju 2:2!

Ozren je u vođstvo došao golom Vlatka Vukovića u 23. minuti i to je bilo sve za prilično nezanimljivo prvo poluvrijeme. Zatišje pred buru, jer Laktaši u drugi dio ulaze furiozno i već u sedmoj minuti nastavka izjednačenje donosi Filip Popović. Isti igrač preokreće na 2:1 u 60. minuti. Asistent kod oba gola bio je Mihailo Šipovac, koji je u 62. bio u odličnoj prilici da riješi utakmicu ali se spetljao kod realizacije. Imali su Laktaši više od igre u drugom poluvremenu, promašivši nekoliko izglednih situacija. Kazna za propuste mogla je stići u 79. minuti, Filip Palikuća je igrao rukom u kaznenom prostoru za opravdano dosuđen jedanaesterac. Loptu je uzeo Bernad Imamović, pucao i promašio. Ipak, više sretno nego spretno domaćin dolazi do boda u 85. minuti. Nakon jednog prekida lopta se odbila od Vlatka Vukovića promijenivši putanju, golman Laktaša je ostao na krivoj nozi i to je bilo dovoljno da se mreža zatrese. U narednom kolu, koje je na programu u srijedu 2. maja, Ozren će na gostovanje Slobodi dok će Laktaši na svom terenu igrati sa Vranjakom.

OZREN – LAKTAŠI 2:2 (1:0)

Strijelci: 1:0 V. Vuković (23), 1:1 Popović (52), 1:2 Popović (60), 2:2 V. Vuković (85). Stadion: FK Ozren. Gledalaca: 100. Sudija:

Vanja Ajder. Pomoćnici:  Nikola Tadić i Nebojša Žugić (svi iz Banjaluke). Delegat: Vjekoslav Čakarević (Doboj). Kontrolor: Dado Petrović (Brod). Žuti kartoni: Stjepanović, Biloglavić, Imamović (Ozren), Radetić, Kelaman, Palikuća, Popović (Laktaši).

Ozren: Cvjetković, Petrović (od 46. Majstorović), Biloglavić, Stjepanović, V. Vuković, Katanić, S. Vuković, Rakanović, Nikić (od 67. Jaćimović), Imamović, Talić.
Laktaši: Metlar, Šipovac (od 70. Palikuća), Bajić, Trninić, Šavija, Erceg, Popović (od 91. Oroz), Keleman, Bursać, Lekić, Radetić.