U Novom Gradu i dalje sanjaju prvoligaški san! Vranjak nije bio pretjerno teška prepreka, jer gosti su na QMlakve” stigli bez nekoliko standardnih prvotimaca, ali to ne umanjuje glatku i čistu pobjedu domaćina.

Ćulibrk j ve na startu utakmice (9. minut) najavio tri boda, a potvrdio ih je drugim golom na samom otvaranju drugog poluvremena. Tačku na “i” stavio je rezervista Kuridža.

Sloboda i dalje ostaje na vrh sa istim brojem bodova kao i Alfa Modriča, te Mladost iz Donje Slatine (po 22), dok je Vranjak na 11. poziciji sa 14 bodova.

SLOBODA (NG) – VRANJAK 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Ćulibrk (9), 2:0 Ćulibrk (48), 3:0 Kuridža (89). Stadion: “Mlakve”. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Vujanović. Pomoćnici:Velibor Gigović (Gradiška) i Goran Dukić (Srbac). Delegat: Dejan Šipka (Banjaluka). Kontrolor: Veljko Salamić (Prijedor).Žuti kartoni: Tica, Ćulibrk, Mijić,M. Kovačević, S. Kovačević (Sloboda), Ristić, Rakić, Vidović (Vranjak).

Sloboda (NG): Majkić, Tica, Ćulibrk, Ivančević, Vučen (od 76. Kuridža), Antonić, Milinković, Mijić (od 89. Barjaktarević), Stojić, M. Kovačević (od 74. S. Kovačević), Dodig.

Vranjak: Lukanović, Ristić, Janković, Trepić (od 63. Todorović), Rakić, Vidović, Vajkić, Mikelini (od 77. Č. Stojanović), Savkić, S. Stojanović, Savić (od 61. Jagodić).