Odlična fudbalska predstava na “Đolovima”! Borac je savladao FSA Prijedor (3:2) i ima 10 bodova, pa je na vrhu regionalnog Zapada, ali do bodova nije došao lako!

Iako su dubičani poveli već u 2. minutu preko Zakića, iskusni Mikić u 20. minutu vraća stvari na početak. Predrag Pralica u 65. minutu ponovo domaćinu donosi prednost, ali Karupović u 77. minutu ponovo vraća stvari u egal!

Onda u periodu od četiri minuta dva igrača gostiju zbog drugog žutog kartona (Čulić i Mikić) moraju ranije u svlačionicu, a Borac koristi brojčanu prednost i pogotkom Nebojše Adžića u 89. minutu dolazi do vrijedna tri boda, Gosti su na kraju bili i te kako nezadovoljni suđenjem banjalučke trojke.

BORAC (KD)- FSA PRIJEDOR 3:2 (1:1)

Strijelci: 1:0 Zakić (2), 1:1 Mikić (20), 2:1 P. Pralica (65), 2:2 Karupović (76), 3:2 Neb. Adžić (89). Stadion: “Đolovi”. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Simić. Pomoćnici: Dejan Smiljić i Aleksandar Milaković (svi iz Banjaluke). Delegat: Zoran Petrović (Banjaluka). Žuti kartoni: Pralica (Borac), Bujić, Drinić, Đenadija (Borac). Crveni kartoni: Srđan Čulić (FSA) u 80. minutu, Borislav Mikić (FSA) u 84. minutu.

Borac (KD): Mijić, Šipka, Dugajlić (od 46. Zec), Zakić, Kondić, Halilović (od 77. Drvenica), O. Pralica (od 83. Koruga), Neb. Adžić, Nev. Adžić, Pekić, P. Pralica.

FSA Prijedor: Komnenović, Rečević (od 46. Mršić), Đenadija, Mikić, Lajić, Galonja (od 77. Kobas), Bujić, Rudak, Kabić (od 66. Karupović), Čulić, Drinić.