Fudbaleri Borca slavili su u drugoj kontrolnij utakmici na Zlatiboru protiv rumunskog prvoligaša Konkordie (1:0)! Izabranici trenera Željka Vranješa odigrali su mnogo bolji meč nego protiv “sindikalaca” iz Srbije, i kao rezultat tog je i pobjeda, koja u pripremnom periodu nije imperativ, ali slaviti je uvijek lijepo….

Gol odluke postiglo je ljetošnje pojačanje Uroš Mirković u 75. minutu susreta na asistenciju još jedne akvizicije, Elvira Karića. Treba napomenuti da su u prvom poluvremenu dobre prilike za “crveno-plave” propustili Veselinović i Burazor.

Borac je u ovom meču susret započeo sa sledećih 11 igrača: Avdukić, Dujaković, Janičić, Ojdanić, Zekanović, Burazor, Guberac, Delić, Veselinović, Mirković, Karić. Još su igrali: Raspudić, V. Danilović, Galešić, Radulović,

Narednu kontrolnu, i to treću utakmic na Zlatiboru fudbaleri Borca igraju 5. jula, a rival je crnogorski šampion podgorička Budućnost, dok će tri dana kasnije na megdan banjalučanima  izaći Javor iz Ivanjice.