Mladen Mirić, arbitar iz Bijeljine bio je centralna figura meča u Vojkovićima, gdje je Famos savladao Laktaše (2:1) u meču 31. kola m:tel Prve lige Republike Srpske. Gostima ovaj susret nije baš ništa značio, ali svakako da boli kada vidite da vam neko uzima ono što ste igrom na terenu zaslužili. Igrao se 45. minutu kada je domaćin dobio kazneni udarac. Mladen Perović je šutirao, a golman Dražen Iliktarević je odbranio taj udarac. Arbitar Perović iznenađen razvojem situacije, nakon nekoliko sekundi donosi odluku da ponovi udarac sa 11 metara! Razlog kretanje golmana Laktaša prije nego što je Perović izveo kazneni udarac.

Međutim, video snimci ga i te kako demantuju….Na kraju možda i bolje, jer bi u nastavku meča trebao napraviti neki novi cirkus da domaćin dođe do tri boda. Kuda ovo sve vodi…..

A, pogledajte sada i isti snimak, ali približen, pa procjenite sami…..