Dođoše, vidješe i osvojiše!

Škola fudbala Mladost iz Glamočana pobjednik je međunarodnog turnira “Mimoza Polino Kupa” koji se održavao u Herceg Novom!

Mali dječaci iz Republike Srpske (generacija 2014) u finalu je savladala ŠF Dodeks iz Podgorice (1:0), prije toga u polufinalu pao je Leostars iz Trebinja.

Velika radost bila je dječaka iz Glamočana, tog malog mjesta u laktaškoj opštini, koji se nalazi na pola puta između dva grada Banjaluke i Laktaša!

Radovali su se i roditelji, koji su imali proliku da skoknu do Crne Gore, i podrže svoju djecu, koja su po ko zna koji put na pravi način predstavljali svoju opštinu, ali i fudbal Republike Srpske…..

Sa ekipom u Herceg Novom bila je trener Marina Ševo, koja je maestralno vodila dječake do trijumfa, ali ne smije se zaboraviti ni Milenko Petrović, idejni tvorac ovog malog, a po rezultatima velikog kluba…..