Maestralni Miloš Kukić gotovo sam je ponizio Slobodu usred Novog Grada!

Na kraju u meču 11. kola na drugoligaškom Zapadu, Sloboda – Crni vrh 1:6, uz četiri gola sjajnog Kukića i to za malo više od pola sata igre!

Pogađao je Kukić mrežu Blanuše u 8. minutu, potom 18, 24 i 32.minutu, a grogiranog domaćina novom petardom dotukao je Subić u 45, te Zelenika u 58. minutu.

Ovim trijumfom tim iz Jaružana probio se na čeli tabele sa 25 bodova, dok je Sloboda posljednja sa velikom nulom. Istina imaju i pet utakmica manje, ali treba reći da je tim iz Novog Grada u šest utakmica upisao i gol razliku 1:27.

SLOBODA (NG) – CRNI VRH 1:6 (0:5)

Strijelci: 0:1 Kukić (8), 0:2 Kukić (18), 0:3 Kukić (24), 0:4 Kukić (32), 0:5 Subić (45), 0:6 Zelenika (58), 1:6 Ekić (66). Stadion: “Mlakve”. Gledalaca: 100. Sudija: Erak Marko (Krupa na Vrbasu). Pomoćnici: Srđan Landup i Radoslav Ćetojević (oba iz Banjaluke). Delegat: Ljubiša Ćelić (Doboj). Kontrolor: Milan Tadić (Doboj). Žuti kartoni: Sokolov, Ivetić, Vujanović (Sloboda), Brdan, Savičić (Crni vrh).

Sloboda (NG): Blanuša, Bokan, Makivić, Ivetić, Vujanović, Sokolov, Ekić, Asenso, Aldabe, Majkić, Milaković.

Crni vrh: Račić, Savičić, Šavija, Damjanić, Subić, Zelenika, Grujić, Kukić (od 66. Crnogaća), Milaković, Brdan (od 46. Rogić), Grabovac (od 71. Stanković).