Vanredno kolo, vanredna srijeda, za rasplet u eliti Srpske, kako u gornjm, tako i u donjem dijelu tabele.

Nekoliko veoma interesantnih mečeva, prije svih onaj u Gradišci i u Modriči.

Kozara je serijom poraza ostala u donjem dijelu tabele, i sada očekuje dobojsku Slogu, koja ima šampionske ambicije. Obje ekipe jure pozitivan rezultat, a pravdu će dijeliti Slaviša Mazić iz Vlasenice. Pomagaće mu tandem iz Bijeljine Bojan Makarić i Radmilo Vuković.

U ModričiAlfa i Podrinje u direktnoj bitki za opstanak, odnosno da se izbjegne treća pozicija odzada, koja vodi u niži rang u slučaju da ispadnu dvije srpske ekipe iz Premijer lige BiH, što je gotovo izvjestan scenario.

Ekipe sa centra povešće Velibor Gigović iz Gradiške, a mahači su njegov sugrađanin Branislav Zvijerac i Strahinja Vuković iz Trebinja.

Dvije vodeće ekipe Krupa i Sloboda ne bi smjele imati težak zadatak da uknjiže tri boda u sudarima sa Omarskom i zvorničkom Drinom, a mnogo više vatre se očekuje u Derventi gdje gostuje Zvijezda 09.

Parovi 25. kola:

Srijeda, 16.30 časova

Sloboda (NG) – Drina (Z), sudije: Marko Maksimović, Bojan Maksimović (oba iz Modriče) i Branimir Đermanović (Čelinac), delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica), kontrolor: Dragan Marić (Srbac).

Tekstilac – Zvijezda 09, sudije: Nemanja Aleksić, Dejan Stjepanović i Gojko Crnobrnja (svi iz Banjaluke), delegat: Saša Grekulović (Brčko), kontrolor: Duško Joškić (Prijedor).

Krupa – Omarska, sudije: Stefan Maletić, Njegoslav Bošković (oba iz Bijeljine) i Aleksandar Kapur (Brčko), delegat:, kontrolor: Vladimir Bjelica (Istočno Sarajevo).

Kozara – Sloga (D), sudije: Slaviša Mazić (Vlasenica), Bojan Makarić i Radmilo Vuković (oba iz Bijeljine), delegat: Bojan Milkanović (Kozarska Dubica), kontrolor: Milan Docić (Banjaluka).

Slavija – Sutjeska, sudije: Marko Taborin (Zvornik), Milan Dujaković i Aleksandar Milaković (oba iz Banjaluke), delegat: Mile Spasojević (Bijeljina), kontrolor: Danijel Pajić (Bijeljina).

Budućnost – Ljubić, sudije: Nikola Tešanović, Nemanja Vujadin (oba iz Istočnog Sarajeva) i Mladen Stupar (Prijedor), delegat: Slavko Pančić (Doboj), kontrolor: Dejan Dabić (Vlasenica).

Alfa Modriča – Podrinje, sudije: Velibor Gigović, Branislav Zvijerac (oba iz Gradiške) i Strahinja Vuković (Trebinje), delegat: Danijel Mišeljić (Nevesinje), kontrolor: Ratko Kunić (Banjaluka).

Borac (KD) – Željezničar Sport team, sudije: Danijel Perić, Slobodan Marković (oba iz Bijeljine) i Dean Lazić (Doboj), delegat:, kontrolor: Siniša Radić (Laktaši).

1Krupa (-1)2419325813+4559
2Sloboda (NG)2417434211+3155
3Sloga Doboj2417345213+3954
4Zvijezda 092416355017+3351
5Sutjeska2414464624+2246
6Drina (Z)2412482826+240
7Omarska24113103127+436
8Tekstilac2495102126-532
9Ljubić24101134244-231
10Željezničar ST2486103738-130
11Slavija2484122735-828
12Kozara Gradiška2465132432-823
13Alfa Modriča2454152352-2919
14Borac (KD)2453161342-2918
15Podrinje Janja2453161748-3118
16Budućnost2421211275-637