Da će biti kapitalno pojačanje dobojske Sloge, Bojan Marković je pokazao u meču sa Ljubićem, U pobjedi (4:1), mladi banjalučanin je postigao het-trik, čime su dobojlije stigle Krupu po bodovima, a imaju zaostatak od dva boda za Slobodom.

U 27. minutu Milaković centrirao, a Bojan Marković glavom sa 6-7 metara pogodio supritni ugao Dabićevog gola za 1:0.

I u nastavku Sloga je diktirila tempo, u 60. minutu, Marković iz trećeg pokušaja glavom još jednom matira Dabića, koji je prva dva puta bio uspješan ali nije mogao i treći put.

Brzo se Ljubić vratio u igru, Danko Segić glavom odlično pogađa u 64. minutu nakon centaršuta Radakovića za 2:1.

Ipak izabranici trenera Zorana Ćurguza još dva puta matiraju goste iz Prnjavora, i to u roku tri minuta, prvo Zajić u 75. minutu, a potom i Marković svojim trećim pogotkom u 78. minutu.

SLOGA (D) – LJUBIĆ 4:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 B. Marković (27), 2:0 B. Marković (60), 2:1 Segić (64), 3:1 Zajić (75), 4:1 B. Marković (78). Stadion: “Luke”. Gledalaca: 200. Sudija: Marko Domazet (Istočna Ilidža). Pomoćnici: Nemanja Vujadin (Istočno Sarajevo) i Milan Dujaković (Banjaluka). Delegat: Goran Balaban (Banjaluka). Kontrolor: Budimir Mihajlović (Zvornik). Žuti kartoni: Đulčić, Zajić, Šujić (Sloga), Javorac, Radaković, Jagodić, Subić, trener Stanivuković.

Sloga (D): Đulčić, Hrubik, Dadić (od 81. Šujić), Zajić, Radić, B. Marković, Stevanović (od 64. Knežević), Milaković (od 81. Omić), Božić (od 58. Starčević), Janjić, Ristić (od 81. N. Marković).

Ljubić: Dabić, Radaković (od 79. Mašić), Radonjić, Jagodić (od 64. A. Žižak), Milanović (od 64. Subić), Jugović, Grahovac, Božić, Javorac (od 79. Ćetojević), Čudić (od 46. Segić), Bobić,