Fudbaleri Sloge Srbac savladali su na domaćem terenu Proleter iz Teslića 3:0 u okviru 19 . kola Druge lige Zapad,  i tako su zabilježili prvu pobjedu u proljećnom dijelu takmičenja!

Igrao se 16. minut kad je Sloga došla do gola.  Radan Zelenac je uputio centaršut u šesnaesterac, gdje je Srđan Maletić glavom poslao loptu u mražu za 1:0 i to je bio rezultat prvog poluvremena.

U 55. minutu ,Saša Ilić je centrirao iz slobodnog udarca sa 35 metara, a usamljen u šesnaestercu se našao Milovan Novaković koji je uspio glavom skrenuti loptu u mrežu za 2:0. Tri minute kasnije Srđan Maletić je iskoristio veliku grešku odbrane Proletera i postavio konačni rezultat 3:0.

SLOGA (S) – PROLETER 3:0 (1:0)

Strijelci:  1:0 Maletić (16), 2:0 Novaković (55), 3:0 Maletić (58). Stadion: FK Sloga. Gledalaca: 100. Sudija: Dragan Todić. Pomoćnici: Zoran Tripunović (oba iz Doboja) i Ljubiša Lukić (Modriča). Delegat: Dragan Ličina (Prijedor). Kontrolor: Veljko Salamić (Prijedor). Žuti kartoni: Travar, G. Zelenac (Sloga), D. Popović, Stajanović, Lale, Cocić (Proleter).

Sloga (S): Babić, Ilić, Jarić, Kopanja, Travar (od 56. O. Savić), R. Zelenac, Novaković, G. Zelenac (od 61. S. Savić), Đaković, Kojić, Maletić (od 73. Stanišljević).

Proleter: Ristić, D. Popović, Lale, Josipović, Cocić, Marković (od 80. Blagojević), R. Popović, Stojanović, Hodžić, Knežević (od 61. Vasilić), M. Popović.