Fudbaleri Ljubića savladali su Borac iz Šibovske u finalu opštinskog Kupa Prnjavora, i tako sezonu završili na sjajan način. Poslije regularnih 90 minuta igre, rezultat je glasio (0:0), da bi poslije izvođenja jedanaesteraca, prvoligaš bio uspješniji i na kraju slavio rezultatom 5:3.

Dobar otpor pružio je član “kajzerice” iz Šibovske, ali više od utješnog trofeja nisu mogli, ali daleko od toga da su u Borcu ne zadovoljni, jer imali su uspješnu sezonu iza sebe, opstanak u PFL Gradiška, sređivanje infrastrukture, i jačanje na svim klupskim nivoima.

Trofej pobjednika Kupa OFS Prnjavor i medalje uručio je načelnik opštine Darko Tomaš, koji je finaliste nagradio i donacijom sportske opreme.

Poslije zvanične ceremonije, svi akteri imali su i treće poluvrijeme, uz druženje, večeru, i naravno sportske teme koje su prevladavale ovog dana u Prnjavoru….