Kontrolne utakmice su na tapaetu, igra se širom Srpske, a jednu takvu odigrali su u Prnjavoru prvoligaši Ljubić i Željezničar Sport team. Nakon zanimljivih 90 minuta slavio je domaći tim minimalnim rezultatom 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Šumar u 80. minutu.

Ovo je bila treća kontrolna utakmica prnjavorskog tima, u prethodne dvije savladali su Tekstilac (1:4), te igrali neriješeno sa Omarskom (2:2), a trener Milan Stanivuković u ovom meču izveo je sledeći sastav: A. Stupar, Radaković, Milanović, Jugović, Subić, Banjac, Grahovac, Jevtić, M. Stupar, Vidović, Stamenković. Još su igrali: Mitrović, N. Živković, Brus, Mišić, Radonjić, Lukić, Šumar, M. Mitrović, Babić.

I prvoligašu sa “Predgrađa” ovo je bio treći kontrolni meč, u prethodna dva savladali BSK (3:0), a poraženi su od Laktaša (1:4), a naredni rival je drugoligaš Crni vrh iz Jaružana za sedam dana.

Trener Branislav Krunić u ovom meču izveo je sledeći sastav: Tamindžija, Čolić, Blanuša, Sladojević, Jević, Kalabić, Kralj, Đogić, Šuput, Bilal, Malić. Još su igrali: Jagodić, Ratković, Ivić, Sukara, Janković.