Fudbaleri Ljubića upisali su na svoj konto 17. bod, pošto su u okviru 10. kola porazili Slogu iz Trna 5:2.

Prnjavorčani su silovito krenuli od prvog sudijskog zvižduka, a do pogotka dolaze već u 3. minuti kada je Burgić doveo Ljubić u vođstvo 1:0. Tri minuta kasnije isti igrač udvostručio je prednost domaćih. U 24. minuti Fehratović je povisio na 3:0, a u finišu prvog poluvrema Aleksandar Žižak je četvrti put zatresao mrežu ekipe iz Trna, koja u prvih 45 minuta nije ozbiljnije prijetila golu Ljubića.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme gosti su smanjili rezultat na 4:1. Neopreznost čuvara mreže Ljubića, iskoristio je Kukić koji lob udarcem smanjuje do tada uvjerljivo vođstvo domaćih. Možda i najljepši potez na utakmici desio u 55. minuti kada je Subić evro golom povisio na 5:1. Do kraja susreta gosti su preko Kukića smanjili na 5:2, što je na kraju bio i konačan rezultat.

LJUBIĆ – SLOGA (T) 5:2 (4:0)

Strijelci: 1:0 Burgić (3), 2:0 Burgić (6), 3:0 Fehratović (24), 4:0 A. Žižak (45), 4:1 Kukić (46), 5:1 Subić (55), 5:2 A. Žižak (63). Stadion: SC “Siniša Peulić. Gledalaca: 100. Sudija: Zoran Tripunović (Doboj). Pomoćnici: Marko Maksimović i Ljubiša Lukić (oba iz Modriče). Delegat: Mario Đuran (Modriča). Kontrolor: Željko Radusin (Banjaluka). Žuti kartoni: Ferhatović, Jagodić, Radonjić (Ljubić), G. Travar, Gvero, Đaković, Kukić (Sloga).

Ljubić: Ratković, Kovačević, Kojić (od 70. Žerebni), Radonjić, Jagodić, Jagodić, Fehratović (od 64. Vasić), Subić (od 64. Jugović), Burgić, B. Žižak, Gajić.

Sloga (T): Crnčević, Kojić (od 46. Jovičić), Savičić, Grozdanić, Radaković, Travar, Gvero, Paripović, Đaković (od 78. Beslać), P. Travar (od 32. Kukić), Milinović.