Kakva utakmica u Prnjavoru, i nakon dva preokreta pobjeda Ljubića nad Tekstilcem 2:1!

Vodili su gosti pogotkom Hamzića iz 19. minuta i da je Jolović iskoristio kazneni udarac u 36. minutu, bodovi bi vjerovatno otišli za Derventu.

Ovako, već na početku nastavka Jagodić koristi kazneni udarac i vraća stvari na početak, ali Ajković u 57. minutu ponovo gostima donosi prednost. I tako je bilo do samog finiša kada u tri minuta prnjavorčani prave potpuni preokret, Jagodić i Subić matiraju Simića za konačnih 3:2 u 82. i 85. minutu.

Ovim trijumfom izabranici trenera Milana Stanivukovića došli su do devete pozicije sa 16 bodova, dok Tekstilac ima dva manje i nalazi se na 12. mjestu.

LJUBIĆ – TEKSTILAC 3:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Hamzić (19), 1:1 Jagodić (49, penal), 1:2 Ajković (57), 2:2 Jagodić (82), 3:2 Subić (85). Stadion: SC “Siniša Peulić”. Gledalaca: 100. Sudija: Vanja Ajder (Banjaluka). Pomoćnici: Goran Ilinčić (Prijedor) i Tomislav Gračanin (Banjaluka). Delegat: Milenko Đurić (Modriča). Kontrolor: Duško Pekija (Prijedor). Žuti kartoni: Segić (Ljubić), Ivanović, Reljić, Galešić, Janjušević, Ajkanović (Tekstilac).

Ljubić: Dabić, Radaković, Radonjić (od 70. Javorac), Jagodić, Segić (od 46. Milanović), A. Žižak, Jugović (od 46. Grahovac), Subić (od 87. B. Žižak), Guzijan, Miljanović, Borovčanin (od 46. Božić).

Tekstilac: Simić, Galešić (od 51. Lejić), Ivanović, Jolović, Đuričić, Živanović, Janjušević, Reljić, Ajković, Čudić, Hamzić.