U Dragočaju i dalje rafali!

U meču 16. kola “budenslige” Polet Krajišnik je lako savladao drvarski Borac (4:0) i ostao u trci za prvim mjestom sa Budućnosti. Tim iz Šargovca i dalje ima tri boda prednosti, 40, u odnosu na 37 Polet Krajišnika.

U ovom meču sve je bilo riješeno već poslije pola časa igre, jer je rezultat glasio 3:0 u korist domaće ekipe. Pogađali su Vučinić u petom minutu, potom Stefan Malešević iz penala u 17. minutu, te Savić u 32. minutu.

U nastavku meča domaćin zadovoljan rezultatom izmješao je postavu, ali još jednom je pogodio mrežu Borca, i to “rezervista” Petar Meseldžija u 66. minutu za konačnih 4:0.

POLET KRAJIŠNIK – BORAC ID 4:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Vučinić (5), 2:0 S. Malešević (17, penal), 3:0 Savić (32), 4:0 Meseldžija (66). Stadion: FK Polet Krajišnik. Gledalaca: 100. Sudija: Mišo Mačkić. Pomoćnici: Mario Jelić i Dejan Stjepanović. Delegat: Dragan Savić (svi iz Banjaluke). Žuti karton: Marjanović (Borac).

Polet Krajišnik: Kokošar, Vukoman, N. Malešević, Vučinić (od 53. Sikimić), Ivetić, Vasić (od 55. Lj. Savić), Vulić (od 55. Antelj), S. Malešević, N. Savić (od 53. Meseldžija), Škrbić (od 55. Šatara), Knežević.

Borac (ID): Miočević, Jeremić, Marjanović, Pećanac, Damjanović, Mihajlović, Dodig, Špiranović, Savić, Tadić, Bjeljac.