Fudbaleri Leotara u odogođenoj utakmici 6. kola Druge lige Istok u meču igranom u Bileći savladali su OFK Glasinac 2011 sa 3:1.

Ovim trijumfom trebinjci su napravili skok i sada su drugi sa 15 bodova na svom kontu, šest manje od lidera Jedinstva iz Brčkog.

Sve vrijedno spomena na ovom meču dogodilo se u prvih 45 minuta. Gosti su poveli u petom minutu preko Blagojevića, ali Leo je preko Bokića brzo izjednači, da bi u razmaku od dva minuta (36-38) preko Vučića i Biberdžića došao do sigurne prednosti, ispostaviće se kasnije i trijumfa koji im je donio nova tri boda.

LEOTAR – OFK GLASINAC 2011 3:1 (3:1)

Strijelci: 0:1 Blagojević (5), 1:1 Bokić (10), 2:1 Vučić (36), 3:1 Biberdžić (38). Stadion: Gradski u Bileći. Gledalaca: 50. Sudija: Nikola Tešanović (Istočno Sarajevo). Pomoćnici: Milan Tadić (Pale) i Stefan Đurić (Višegrad). Delegat: Nemanja Kulina (Istočno Sarajevo). Kontrolor: Miomir Šiljegović (Nevesinje). Žuti karton: Nikolić (OFK Glasinac 2011).

Leotar: Perišić, Bokić (od 46. Prelo), Biberdžić, Andrić (od 55. Mrkaić), Cimirot, Vučić, Janjić, Zečević, Perović (od 46. Komlen), Ristić, Todorović.

OFK Glasinac 2011: Pajević, Beatović, Krunić, Nikolić, Lizdek, Đokić, Lukić, Kreštalica, Đerić, Blagojević, Pejanović.