U drugoj prijateljskoj utakmici pred početak prvenstva u Premijer ligi BiH Leotar je u Mostaru slavio nad HNK Branitelj 1:7 (0:4).

Gledaoci na stadionu u Rodoču vidjeli su osam golova na utakmici između člana Županijske liga (HNŽ) i premijerligaša BiH.

Mrežu domaćina načeo je Polić u 8. minutu. Drugi gol za Trebinjce dao je Milić u 19, a svoj drugi gol na utakmici, a treći za Leotar dao je Polić u 27. minutu. Do kraja prvih 45. minuta viđen je još jedan gol, a dao ga je Vladić, bivši igrač Radničkog iz Sremske Mitrovice.

U nastavku utakmice sva tri gola dali su igrači koji su došli u polusezoni u Leotar i to Santrač u 65, Krstovski u 75 i Stjepanović u 81. minutu.

Trebinjci su primili jedan gol tako da je konačan rezultat bio 1:7.

U subotu u Police dolazi ekipa Bokelja iz Kotora, član Druge crnogorske fudbalske lige.

Leotar je nastupio u sastavu: Vukanović, Čolić, Mićunović, Arsić, Medan, Perišić, Milić, Sekulović, Polić, Paranos, Vladić.