Fudbaleri Leotara potonuli su u Višegradu! Zaslužena pšobjeda Drine HE koja tako kreće krupnim koracima ka opstanku u društvu drugoligaša.
Prva zvanična utakmica i pobjeda za šefa stručnog štaba Jadranka Janjića. Pobjednik ovog meča bio je poznat već u prvom dijelu susreta. Odlični Dalibor Damjanović bio je strijelac oba pogotka na ovoj utakmici. Iskusni napadač prvi gol postigao je u 23. minutu, kada je fenomenalnim udarcem, savladao golamana gostiju Aljošu Ignjatića.
Samo osam minuta nakon prvog gola, stiže i drugi, samo ovog puta, Damjanović pogađa glavom.
Na kraju, susret je prošao u fer i korektnoj igri na obje strane. Glavni sudija ovog meča Goran Lakić, dodijelio je samo jedan žuti karton, i to mladom igraču Drine Barancu.

DRINA HE – LEOTAR 2:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Damjanović (26), 2:0 Damjanović (34). Stadion: Drina HE. Gledalaca:100. Sudija: Goran Lakić. Pomoćnici: Vojislav Vuković i Aleksandar Kapur (svi iz Brčkog). Delegat:  Dalibor Rašević (Foča). Kontrolor: Draženko Vukojičić (Istočno Sarajevo). Žuti karton: Baranac (Drina HE).

Drina HE: Tomić, Milović, Pljevaljčić, Radović, Damjanović (od 44. Mitrašinović), Marković, Okuka (od 59. Baranac), Šimšić, Jevđević, Krsmanović, Spajić (od 69. Lozo).

Leotar: Ignjatić, Ljubibratić, Vučić, Janjić, Medan, Spaić, Begenišić, Ristić, Prelo, Todorović, Komlen.