Fudbaleri Leotara savladali su Sutjesku sa 2:0, u utakmici 25. kola m:tel Prve lige RS.

Pobjednik je riješen već nakon prvog poluvremena. Domaća ekipa stiže do vođstva već u 8. minutu, kada je Zečević pogodio mrežu Fočaka. Konačni 2:0 postavio je Medan u 43. minutu.

LEOTAR – SUTJESKA 2:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Zečević (8), 2:0 Medan (43).

Stadion: “Police”, utakmica igrana bez publike. Sudija: Slađan Došlo, pomoćnici: Nemanja Vujadin (oba I. Sarajevo) i Stefan Đurić (Višegrad), delegat: Dragan Simić (Šamac), kontrolor: Danijel Pajić (Bijeljina). Žuti kartoni: Đutić, Šipovac, Milić (Leotar), Pljevaljčić (Sutjeska).

LEOTAR: Perišić, Andrić (od 77. Šešelj), Kolak, Medan (od 64. Maksimović), Prebiračević (od 88. Ateljević), Mićunović, Šipovac, Đurić, Milić (od 64. Paranos), Zečević (od 77. Polić), Sekulović. Trener: Oleg Ćurić.

SUTJESKA: M. Radović, S. Mojović (od 15. V. Ivanović), Filipović, Milenković, Rašević, B. Radović, N. Mojović, Milutinović, Okuka, D. Mojović (od 58. Pavlović, od 73. M. Ivanović), Pljevaljčić (od 46. Vladičić). Trener: Miljan Radanović.